Corona rooster m.i.v. 29 juni

Om te reserveren voor een les, klik op de tijd en er wordt een e-mail aangemaakt. Verstuur deze naar corona@sportinstituutpijnacker.nl. Zijn de tijden niet onderstreept (geen link) dan hoeft er niet gereserveerd te worden. Klik op Fitness circuit 1 of 2 om te bekijken welke apparaten er in dit circuit gebruikt mogen worden en de volgorde.

 

Vrijdag 3 juli

 

08.30-09.30

Fitness circuit 1

 

09.15-10.15

Bodyshape

Zaal, bij mooi weer scouting

09.45-10.45

Fitness circuit 2

 

11.00-12.00

Fitness circuit 1

 

14.00-15.00

Fitness circuit 2

 

15.15-16.15

Fitness circuit 1

 

16.00-17.00

Judo 4 - 8

 

16.30-17.30

Fitness circuit 2

 

17.00-18.00

Judo 9 - 12

 

17.45-18.45

Fitness circuit 1

 

18.00-19.30

Weerbaarheid

 

19.00-20.00

Kick & Punch

 

19.15-20.15

Fitness circuit 2

 

19.30-20.30

Spinning

 

 

Maandag 6 juli

 

08.30-09.30

Fitness circuit 1

 

09.45-10.45

Fitness circuit 2

 

11.00-12.00

Fitness circuit 1

 

14.00-15.00

Fitness circuit 2

 

15.15-16.15

Fitness circuit 1

 

16.00-17.00

Judo 4 - 8

 

17.00-18.00

Judo 9 - 12

 

17.45-18.45

Fitness circuit 2

 

18.00-19.00

Pilates

 

18.30-19.30

Spinning

 

19.00-20.00

Pilates

 

20.00-21.00

Bodyshape

 

19.15-20.15

Fitness circuit 1

 

20.30-21.30

Fitness circuit 2

 

21.00-22.00

Conditie training

 

 

Dinsdag 7 juli

 

08.30-09.30

Fitness circuit 2

 

09.15-10.15

Bodyshape

 

09.45-10.45

Fitness circuit 1

 

11.00-12.00

Fitness circuit 2

 

14.00-15.00

Fitness circuit 1

 

15.15-16.15

Fitness circuit 2

 

16.00-17.00

Judo 4 - 8

Meander Delfgauw

17.00-18.00

Judo 9 - 12

Meander Delfgauw

17.45-18.45

Fitness circuit 1

 

19.00-20.00

Steps

 

19.15-20.15

Fitness circuit 2

 

20.00-21.00

Parkinson boksen

 

20.30-21.30

Fitness circuit 1

 

 

Woensdag 8 juli

 

08.30-09.30

Fitness circuit 1

 

09.15-10.15

Bodyshape

 

09.45-10.45

Fitness circuit 2

 

10.15-11.15

Senioren fit

 

11.00-12.00

Fitness circuit 1

 

14.00-15.00

Fitness circuit 2

 

14.30-15.30

Judo 4 - 8

 

15.30-16.30

Judo 9 - 12

 

15.15-16.15

Fitness circuit 1

 

17.00-18.00

Kids kick

 

17.45-18.45

Fitness circuit 2

 

18.00-19.30

Nunchaku-Do

 

19.15-20.15

Fitness circuit 1

 

19.30-20.30

Bootcamp

 

20.30-21.30

Judo

 

 

Donderdag 9 juli

 

08.30-09.30

Fitness circuit 2

 

09.00-10.00

Conditie training

Zaal

09.15-10.15

Spinning

Spinning ruimte

09.45-10.45

Fitness circuit 1

 

10.30-11.30

Parkinson boksen

Zaal

11.00-12.00

Fitness circuit 2

 

15.15-16.15

Fitness circuit 1

 

17.45-18.45

Fitness circuit 2

 

19.00-20.00

Pilates

Zaal

19.00-20.00

Body shape

Delfgauw

19.15-20.15

Fitness circuit 1

 

19.45-20.45

Spinning

Spinning ruimte

20.00-21.00

Pilates

Zaal

20.30-21.30

Fitness circuit 2

 

 

Vrijdag 10 juli

 

08.30-09.30

Fitness circuit 1

 

09.15-10.15

Bodyshape

 

09.45-10.45

Fitness circuit 2

 

11.00-12.00

Fitness circuit 1

 

14.00-15.00

Fitness circuit 2

 

15.15-16.15

Fitness circuit 1

 

16.00-17.00

Judo

 

16.30-17.30

Fitness circuit 2

 

17.00-18.00

Judo

 

17.45-18.45

Fitness circuit 1

 

18.00-19.30

Weerbaarheid

 

19.00-20.00

Kick & Punch

 

19.15-20.15

Fitness circuit 2

 

19.30-20.30

Spinning